خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
اجزا قابل تعویض در دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی

اجزا قابل تعویض در دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی دارای اجزا متفاوتی است. برخی از اجزا دستگاه جوجه کشی قابل تعویض وجایگزینی هستند بنابراین اگر یکی از این اجزا خراب شد نیازی به خرید یک دستگاه جوجه کشی جدید نیست بلکه به راحتی می توان با تعویض آن قطعه، دستگاه جوجه کشی را دوباره مورد استفاده قرار داد. برخی از این اجزا را در این پست برای شما کاربران عزیز شرح می دهیم.

موتور ترنر تخم مرغ: معمولا موتور تخم مرغ گردان دارای دو نوع  110/120V ( آمریکای شمالی ) و 220/240V ( سایر کشورها ) است. موتور ترنر دارای برندهای مختلفی در بازار است. یکی از معروف ترین این برند ها، " هواباتور" است.

دماسنج: دماسنج نیز یکی از قطعات قابل تعویض در دستگاه جوجه کشی است. دماسنج دارای انواع مختلف در بازار است. شما بسته به اولویت خود، دماسنج مناسب را انتخاب می کنید.

فن: فن دستگاهی است که برای تنظیم هوای داخل دستگاه جوجه کشی استفاده می شود. در صورت نیاز شما می توانید فن دستگاه جوجه کشی خود را تعویض کنید.

رطوبت سنج: دما و رطوبت از فاکتورهای بسیار مهم در جوجه کشی هستند. رطوبت سنج نیز مانند دما سنج دارای انواع مختلف است. بسته به نیاز دستگاه جوجه کشی، بهترین دما سنج را انتخاب کنید.

علاوه بر مواردی که ذکر شد، قسمت های دیگری از دستگاه جوجه کشی نیز قابل تعویض هستند، مانند هیتر، رطوبت ساز، کندلر و غیره.
+ نوشته شده در يکشنبه 29 شهريور 1394 توسط زهرا مرزبان |