خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
انجام پروژه متلب
فروشگاه اینترنتی
درگاه بیت کوین
برج خنک کننده
دانلود آهنگ های قدیمی
جعبه جیر لوح
بازی های آنلاین
دانلود اهنگ
پایان نامه
رزرو آنلاین هتل خارجی
گاوصندوق
آموزش تعمیرات موبایل
درب خزانه
خرید سکه ساکر استارز
رزرو آنلاین هتل خارجی
فروش عینک افتابی
کاهش پینگ
محمد علیزاده
سئو
used mac
فروش مقاله
مونوپاد حرفه ای بیسیم
بتن سخت
لوله استیل
ضد عفونی کردن تخم مرغ در دستگاه جوجه کشی با استفاده از فرمالدئید

دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی

ضد عفونی کردن تخم مرغ در دستگاه جوجه کشی با استفاده از فرمالدئید


ضد عفونی کردن تخم مرغ در دستگاه جوجه کشی با استفاده از فرمالدئید

تخم مرغ ها بسیار به آلودگی حساس هستند و به راحتی در معرض آلودگی قرار می گیرند. پوسته تخم مرغ ها به سادگی باکتری ها و آلودگی را از خود عبور می دهد وممکن است باعث مرگ جنین و شکست جوجه درآوری شوند. تخم ها به روش های مختلف ممکن است آلوده شوند. برخی از راه های انتقال آلودگی عبارتند از: تخم مرغ های شکسته زیرین، ظروف حمل آلوده، دست کثیف، لباس آلوده و غیره.

یکی دیگر از راه های بر طرف کردن آلودگی، استفاده از فرمالدئید است. استفاده از این روش آسان و کم هزینه است. برای این کار باید از فرمالدئید با دز پایین استفاده کنیم و آنرا اسپری کنیم. فرمالدئید علاوه بر باکتری ها، کپک ها و قارچ های موجود بر روی پوسته تخم مرغ را نیز از بین می برند.

البته قبل از اسپری کردن گاز فرمالدئید باید پوسته را تمیز کرد. برای پاکسازی تخم مرغ ها قبل از قرار دادن آنها در دستگاه جوجه کشی توصیه می شود از مواد شیمیایی استفاده نکنید. معمولا باید به روش خشک پوسته تخم ها را شستشو داد. این کار باید به آرامی انجام شود تا به پوسته تخم مرغ ها آسیب نرسد.

نباید از گاز فرمالدئید در روزهای پایانی جوجه کشی در دستگاه جوجه کشی استفاده کرد زیرا به سلامت و دستگاه تنفس جنین آسیب می رساند.

علاوه بر این نکات، گاز فرمالدئید برای انسان مضر است و توصیه می شود در هنگام استفاده از آن حدالامکان از ماسک استفاده کنید.
like
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در يکشنبه 29 شهريور 1394ساعت 10:29 توسط زهرا مرزبان |

خرید سی سی کم